Fakt MEGA krátky report roka 2015

Keď je už tá móda reportov roka, tak dám jeden aj ja. Nečakajte elaborát. Je to pár hintov 🙂

Projekt: DOGNET WIN

Konečne! sa začal rozbiehať ako má, objem rastie, všetko fičí, našiel som si MEGA spolupracovníka Katku, čo maká o 106. Medziročný nárast je v stovkách percent, rekord je okolo 600 konverzií denne. Do budúceho roka budeme tlačiť hlavne CZ kampane a celkovo CZ trh.

Projekt: FitList WIN

Taká v celku novinka. Programujeme to už nejaký ten piatok, každopádne, spustili sme to a funguje to pekne. Ešte je to ale MEGA dlhá cesta. Prečo WIN? Lebo sme toho stihli viac a spravili sme to lepšie, ako sme čakali 🙂 Tiež som si našiel MEGA programátora Mira a Tomáša, MEGA tvorcu know how.

Projekt: ALKALIO FAIL

Stále som chcel robiť farma biznis, ale nie je to také ľahké ani s vlastným brandom. Takže, kým sa do toho pustíte a nechcete ísť do basy, poriadne si naštudujte tzv. výživové tvrdenia od našej MEGA EÚ. No hold, skúsil som, MEGA veľa som sa naučil. Ono to de facto funguje, ale na voľnobeh. Nie je to ale vec, čo by bolo treba ešte hrotiť. Niekedy treba projekt „stopiť“ kým je čas.

Projekt: REBORN.DOMAINS IN PROGRESS

Človek by čakal, že keď má v BETA verzii cez 600 registrácií a MEGA pozitívne ohlasy, tak keď prepne do plateného módu, tak si to niekto aj kúpi. Nie, nekúpi. Zajtra (5.1) púšťame posledný pokus o obchodné oživenie projektu. Držte palce aj na nohe.

Zhodnotenie: úplne MEGA, ako vždy 🙂 Čo by som spravil inak? Asi nič. Aj zlé rozhodnutie je lepšie, ako žiadne a aj pád na hubu je krok vpred.

V osobnom živote total WIN, však ja sa mám stále dobre. Budúci rok bude v znamení DOGNETu a FitListu.

Screenshot_1

 

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári