Predám obal na iPhone – viral by Bazoš ? Asi ťažko

Na jedenej z mnohých funny pages na Facebooku som si všimol vtipný obrázok „Predám obal na iPhone“. Išlo o copywriterský skvost podobne, ako keď sme hľadali byt.

Čakal som, že to je z dieľne Bazoš.sk. Buď je celý ten inzerát fake  alebo to už stihli scenzúrovať. Na bazos.sk po hľadaní „predám obal na iPhone frotto“ nič nenašlo. Smutné, ako dokážu zabiť viral. Získali by tisíce návštev zdarma pri zdieľaní inzerátu. A to nehovorím o Facebookovej stránke Bazoša, najväčšieho inzertného portálu na Slovensku. Ľudia sa tam dohadujú o trestných oznámeniach a oni nič.  Škoda. Bazošu fandím, ale mali by riešiť komunikáciu. Vyzerá to tak, ako keby sa toho báli. Boja sa komunikovať ?  Neveria si ?

Čo som tým chcel povedať ? Že by som asi mal byť menej za compom a na Facebooku … 😀

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

 • Trolo

  Na bazosi ryzuju tisice € mesacne, user generated content, na co by nieco riesili?

 • Haky Hakyno

  Celkovo inzertná firma Bazos je dosť podvodná. Inzeráty svojvolne menia a aj po dvoch troch dňoch bez upozornenia vymažú. Sprievodné fotky ktoré tam vložíte, tam po pár dňoch nájdete len jednu, a to takú, ktorá mení celý zmysel inzerátu a ten tak zostane úplne bezcenný. Aj keď dodržíte všetky ich pravidlá. Alebo tam majú nejakého zamestnanca ktorý si takto kráti chvíľu. Veľmi ma sklamali, a ak smiem doporučiť, nájdite si iného inzerenta, len nie firmu Bazos. Nič tam nepredáte. Len zabijete veľa času a dúfate.

  • Ja s podávaním inzerátov na bazos nemám problém, a fotografie ostávajú..
   Pochybujem že by bazos robil nejaký viral

Copyright © 2016 Štefan Polgári