RECENZIA: dabing pre video z Voices.com

Kde a ako získať profesionálny dabing do videí? Dá sa to celkom ľahko, rýchlo, pohodlne a dokonca lacno. Ako inak 😀

Riešil som teraz nové videá pre affiliate sieť Dognet a potreboval som profesionálny dabing, voiceover. Slovenský nebol problém, kamoška vybavila ihneď. Keď niekto chce, napíšte jej na kerteszova.m@gmail.com. Ale ako na zahraničný voice? Riešením je Voices.com

Snažil som sa, no nevybavil som

Hneď ako som sa regol mi písala nejaká dievčina, že či chcem pomoc. Ja že jasné, potrebujem toto a toto. Optimistka. Nacenila mi to na na 2×300 dolárov! Ja reku či je normálna. Nevybavil som ani zľavu, ani barter. Ja že o nich napíšem super recenziu na môj blog … a prečíta si ho neuveriteľných 6 čitateľov. Nezabralo.  Tak som na to šiel manuálne a vyklikal som to.

Čiže tento článok je verte neverte fakt len z lásky, lebo to tam dobre fungovalo.

Zadaníčko

Výhoda bola tá, že som mal už hotové video, napísaný pekne v tabulečke text na voice. Zadanie ako vínko. Už len nahrať.

Výber hrdinov a spevákov

Tak som listoval v katalógu „hlasov“. Vyfiltroval som si akú chcem krajinu, pohlavie.  A počúval ukážky. Bolo tam fakt všeličo 😀 Nakoniec som ale pár adeptov vybral a copy/paste štýl poslal dopyt.

Chcel som dať 50€ za jednu nahrávku. Nuž, minimum bolo 100 USD + 20% feečko pre systém. Utrel som slzu a dal som teda to minimum. Do dopytu som napísal, že mám pekné, presné a rýchle zadanie. Potom som zavrel som oči a poposielal.

Takže v úvode vyberáme „self“ a ušetríme. Nezabudnite na to a nenechajte sa ukecať. Keď máte krátke video a dobré zadanie, nahrávka do 3-4 minút musí za stovku byť. Aspoň v našom CE regióne.

Ponuky jak lusk

Poučený tým, ako ma chcela accountka „zobchodovať“ som čakal, že nepochodím. A čuduj sa svete, zohnal som ako CZ, tak HU hlas a fakt kvalitky. A za tú moju stovku za kus 🙂 A mal som ich na druhý deň hotové. Proste, profíci. Majú doma techniku, sadnú, prečítajú, pošlú. Vybavené. Krása, smekám, ďakujem.

Berte

Fakt odporúčam voice.com. Nemusíte riešiť, hľadať, zbierať referencie. Proste kuknete hercov, vyberiete, dohodnete cenu a je to. Môžete to mať do 24 hodín hotové. Aj skôr. A odkiaľ hudbičku na podmaz? Lowcost a mega pekné riešenia nájdete na audiojungle.net.

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári