Spustili sme Super Affiliate Akadémiu

Keďže mám svoj názor na štátne vzdelávanie a školu som už druhýkrát opustil, tak som sa musel zamyslieť. „Učiť“ som chcel odmalička. Na jeseň 2014 som si ešte myslel, že budem učiť na VŠ. V zime 2014/2015 som zistil, že proste no fu*king way  tadiaľ cesta nevedie.

Už od mája roku pána 2013 sa hráme s affiliate sieťou DOGNET. Tlačíme (áno, už na to nie som úplne sám ) to hlavne smerom k publisherom (rozumej ten, čo na affiliate kampaniach zarába). Aby sa ľudia rozhýbali. Verím, že človek s priemernou inteligenciou si vie urobiť svoj web a zarábať na tom. Tiež verím, že každý človek vie niečo TOP (vyzná sa v móde, vo fúrikoch, v cemente, motýľoch …). Chýba im však technické zázemie a marketingové know-how. V skratke, nevedia, ako sa to robí.

noob

Kon-cep-ci-a

V jeden pekný deň som teda vymyslel vzdelávací kurz pre publisherov. Dovtedy som dával len také „výkriky do tmy“ ako samostatné články. Teraz som tomu chcel dať koncepciu a proces. Tak som začal písať, najprv „publishers“, nakoniec „Super Affiliate“ academy. Ako som tak písal, zistil som, že nie som vo všetkom úplne doma. Tak som si prizval aj pár odborníkov. Tí pridali ruku k dielu.

Nakoniec som šiel aj do videí. Áno, šušlem. Nie, nie som najkrajší na svete. Každopádne, nie som vo videách sám :D. Divák sa môže pozerať na Mišku, kolegyňu, ktorá sa u nás v DOGNETE stará o publisherov. Je to iste milší pohľad. A keďže nie je len affiliate manager, ale moderuje aj vo Fun rádiu, tak vie aj pekne rozprávať … narozdiel odo mňa.

Na prvej affiliate akcii na Slovensku, ktorú sme urobili spolu s Connectom, sa zišla cieľovka, tak sme to tam odpálili a spustili Super Affiliate Academy.

super

Čo sa dozviete

Koncipovali sme to tak, že sa dozviete všetko od základných pojmov po šupy typu RTB alebo analytika. Všetko vo free mailing kurze, ktorý je nastavený tak, že chodí vtedy, keď ho čítate. Teda ak na to nemáte čas, maily sa nehromadia. Keď si potom časť prečítate, na druhý deň príde ďalšia. Aktuálne je 17 dielov, no každý mesiac pribudnú ďalšie nové časti. Aj s videami :) Z Noci affiliate marketingu máme 2 úžasné prezentácie na videu, kde hádžu do davu know-how silní a skúsení publisheri Peťo Chodelka a Vlado Rejholec. Od nich sa máte čo učiť :)

131091292545

Áno, je to celé zadarmo

Celý kurz je free. Stačí sa prihlásiť. Čo z toho máme? Dali sme do toho dosť peňazí a hlavne času … no máme z toho to, že sa bežný človek naučí, čo je to affiliate. Ako robiť web a ako na tom zarobiť. To nám stačí. Potom už len dúfame, že niektorí z novo-vyškolených publisherov zablúdia aj do našej siete a budú naše kampane aktívne používať.

Tak, šup šup. Prihláste sa a robte radosť sebe a aj celému nášmu affiliate trhu.

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári