Fail Facebook komunikácia v podaní Kofoly

Kofola ako lovemark skoro celého Slovenska a Česka, dnes urobila pekný fail. Očividne majú na marketingovom oddelení „Špecialistu„. Urobil takú gramatickú chybu, ktorú by som snáď ani ja nespravil :D.  „Typ od vás„… Ach, pane bože. Ani ja nepíšem 100% gramaticky správne, ale ak mám niečo publikovať takmer 320 000 priaznivcom, tak si to dám aspoň skontrolovať. Pokiaľ viem, názov albumu sa dá editovať. Ak by mali aspoň kúsok pod kontrolou to, čo robia na Facebooku, hneď po prvej zmienke o chybe by to upravili. Momentálne sa im smeje už pár ľudí a viac ako polhodinu s tým nikto nič nerobí.

EDIT: po viac ako 30 minútach to opravili 🙂 . Počas písania tohoto článku. 

Kofola by mohla robiť na Facebooku úžasné a inovatívne veci. Veď pozri napr., čo Martinus.sk prinášajú v spolupráci s agentúrou Zaraguza Digital. Nehovorím o tom, že po zadaní adresy kofola.sk bez www. sa web ani nenačíta.

Proste Kofola tlačí printy, nakupuje mediálny priestor v TV, rádiu a všade kde sa dá. No zabúda na vec, kde by mohli byť najlepší – internet. 

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári