Hry pre zver ako budúci herný segment?

Čo dodať. Kto má domáceho miláčika, bezpochyby ho má veľmi rád. Dopraje mu často viac ako sebe. Tak prečo nevyužiť herný potenciál tabletov (touch displejov)? Zvieratká tlačiť gombíky nevedia, no dotýkať sa obrazovky zvládnu bravúrne. Nekúpili by ste špeciálnu hru pre vášho psa, mačku či plaza? Za pár centov? Ja určite. Síce pre rybky som ešte nič nevidel, ale to je len otázka času.

Celkom dobre by som si vedel predstaviť hry pre Wii či Kinect určené presne pre zvieratká. Možno aj kombinovane. Až priveľmi často sa dozvedáme o tom, ako mačky podedili majetok. Dobrá cieľovka nie?

Prípadne špeciálne konzoly pre zvieratá. Kde sú tie časy, keď sa ľudia hádali o ovládač. Teraz sa budú hádať ľudia aj mačky 😀 Už len čakať na aPad (animal pad) či Samsung AnimalGalaxy Dog

 

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári