Posledný Unicamp skončil a už sa nevráti

Všade samé chvály na Unicamp čítam a áno, bolo to MEGA. Je viac menej neuveriteľné, že niečo také urobilo pár študentov bez vidiny zisku a pred prvým ročníkom s malými, keď nie žiadnymi, skúsenosťami. Že vraj bol posledný. Chápem. Už nebudú spolužiaci, už nebudú študenti a minimálne jeden z nich, možno ten najdôležitejší, ide do Silicon Valley a podľa mňa sa už nevráti 😀

Prečo nebudú pokračovať nejakí iní študenti v tom, čo začali ? Neviem si predstaviť, že by niekto mohol udržať úroveň toho, čo sa udialo tento rok. Takých 5 ľudí sa stretne raz za 100 rokov. A možno práve Unicamp ich dostal tam, kde sú a ich pokračovatelia by z toho mohli ťažiť. Dúfam, že prežije aspoň v podobe miniUnicampov na školách. Na to až toľko nepotrebujú.

No, neverím, že sa niekto tak odhodlaný nájde a vzkriesi Unicamp ako taký. Dúfam, že budem prekvapený, no pre mňa Unicamp, konfera, ktorá mi úplne zmenila život, skončila … skončila však ako ABBA v tom najlepšom a preto je nesmrteľná.


Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári