Start Up, Start Up, Start Up… Neukazujte karty!

Všade samý StartUp. Všade samý šikovný mladý človek, ktorý ide urobiť dieru do sveta. Som rád, že sa niečo deje, len dosť nechápem túto „nutnosť publicity“.Ak  idem ja niečo rozbiehať, tak určite o tom nekvákam do sveta, aký super nápad som vymyslel a čo idem robiť. Prečo? Neviem, koľkí z vás si pamätajú ako som pochoval české „půjčky“ jednou aukciou na Webtrhu, ale takto to podľa mňa chodí vždy. Ak človek len niečo chystá, je na to sám (alebo pár ľudí) a začne sa o tom všade písať, tak veľké firmy nemajú problém jeho nápad postaviť do pár dní a pumpovať doňho peniaze. Ukradnúť, okopčiť, odpozerať. Volajte to ako chcete. Prečo teda všetci všetko volajú StartUp, všade sa s tým prezentujú a neurobia to pekne sami? Opýtať sa na názor pár dôveryhodných ľudí, prebrať to a potom to spustiť s veľkou slávou? Potom sa už ťažko dobieha. Pripadá mi to, ako keby človek prišiel ako veľký hráč s novou stratégiou hrania pokru a začne hrať s otočenými kartami. Áno, každý má svoje know-how, ale aj tak to je veľký risk.

Čo som tým chcel povedať? 2-krát si rozmyslite, ako sa budete s projektom prezentovať. 

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári