Fakt MEGA krátky report roka 2017

Snažil som sa dohľadať aj report z roku 2016, ale zjavne neexistuje 😀 Takže, aký bol rok 2017 a aký by mal byť 2018?

Rok 2017 sa niesol v znamení hrotenia jedného projektu a to affiliate siete Dognet. Report z roku 2015, ktorý existuje, znamenal 4 projekty, tento rok len jeden. Asi starnem, ale asi má zmysel sa focusovať len na jednu vec.

Nemyslím len jeden projekt ako taký, ale skôr jednu oblasť. Teda nie ako som to robil predtým, že Dognet + Fitlist + ďalšie projekty, každý z úplne inej dimenzie. Proste robiť jednu oblasť. A v roku 2017 to bol práve affiliate marketing a riešenie siete Dognet.

Čo sa teda v roku 2017 podarilo?

  • Samozrejme v rodine všetko super 🙂

  • Sieť rástla o cca 100%, finálny výsledok bude o pár týždňov. Ako počtom konverzií, tak obratom.

  • Podarilo sa poskladať myslím super team ľudí, za čo som veľmi rád. Vedia už riešiť veci samostatne, čo je kľúčové. Na foto chýba Miro a Mišo, ktorí ale s nami nikde nechodia (programátori) 😀

  • Otvorili sme a otvárame ďalšie trhy.
  • Zistil som, že vlastne máme v ČSR iba jedného konkurenta, ktorý ale nie je lepší ako my. Takže ako v roku 2017, tak v roku 2018 budeme robiť všetko preto, aby sme ho dobehli aj číselne.
  • Viem, že to je asi trápne, ale som veľmi rád, že máme v Bratislave super kancle a super majiteľa budovy, na ktorého sa dá spoľahnúť. Ono sa to nezdá, ale mať dobré prostredie pre prácu je dosť dôležité.

  • Začal som chodiť na angličtinu a už 2 roky chodím pravidelne cvičiť. To je celkom win a nečakané 😀

Čo sa nepodarilo?

  • Prvý krát sa mi stalo, že som vzal do firmy nevhodného človeka. Veľa som sa ale pri tom naučil 😀 Hlavne to, že ak chcete „hrotiča“, čo sa bude sám snažiť a makať, musí taký proste byť. Sám od seba. Nespravíte to z neho.
  • Projekt FitList, bol dosť fail. Prečo? Hovorila o tom kolegyňa na HotDognete. Nuž, škola je drahý špás 🙂 Nás to stálo niekoľko desiatok tisíc €.

Čo do nového roka?

Nedávam si predsavzatia a ani neplánujem. Treba byť šťastný 🙂 Na to sa chcem zamerať ešte viac.

 

Reporty kamošov

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári