Spustili sme affiliate sieť .dognet

Tak, po niekoľkých mesiacoch sa nám konečne podarilo spustiť pilotnú prevádzku affiliate siete .dognet. Vznikla hlavne preto, že na Slovensku neexistovala dobre fungujúca a hlavne živá affiliate sieť.

Cieľom je vytvoriť spoločný priestor pre inzerentov a publisherov, v ktorom nájdu efektívnu náhradu za PPC alebo CPT kampane. Pre publisherov pravidelne publikujeme tipy na to, ako čo najefektívnejšie využiť affiliate kampane. Chceme hlavne komunikovať – ak sa niekomu niečo nepáči, má nápad, pripomienku alebo iný feedback budeme veľmi radi. Stačí napísať na polgari@leadmedia.sk a hneď to vyriešime 🙂

Funguje to jednoducho:

Pre začiatok sme pripravili 7 kampaní. Zastúpenie má segment šperkov, módy, poistenia, ale aj vzdelávania či netradičných darčekov.

Chystáme ďalšie finančné kampane ako z bankového, tak nebankového sektoru. Bude z čoho vyberať 😉

Aktuálne prebieha aj akcia „Odporuč .dognet a získaj 100€„, kde môžete získať stovku za odporučenie kvalitného publishera.

Takže, tešíme sa na vás. Stačí sa registrovať a už len zarábať.

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári