Fakt MEGA krátky report roka 2020

Máme za sebou korona rok. Keby mi niekto takto pred rokom povedal, že sa nebudeme navštevovať, budeme chodiť všade v rúškach a že bude pomaly všetko zavreté … zaťukal by som si po čele a podal mu XANAX.

Ale taký bol rok 2020 a aký bude 2021 si ani netrúfam odhadnúť. Podľa skúseností môžeme čakať asi všetko.

Pôjdem na to nejak prehľadne a rýchlo, lebo tie 30 stranové reporty kamošov sa mi nechcelo ani čítať 😀

Čo som chcel na konci roka 2019 vidieť v roku 2020?

  • Že sme zdraví a bývame vo Vlachove CHECK ✔️ Bývame a je tu super
  • Že som rozbehol nové projekty do čiernych čísel NOPE Ecommerce Bridge sa pobral na jar po príchode korony. A Bonipo má od úspechu zatiaľ veľmi ďaleko, no snažíme sa ????
  • Že Dognet rástol a prosperoval CHECK ✔️ O 59%
  • Že je svet stále aspoň akceptovateľným miestom pre život CHECK ❓ Je? Neviem.

Deti rastú ako z vody, rodinka fičí

Chlapci už budú mať 5 a 2 roky. Stále ale dobre padne, že musím ísť na 2-3 dni v týždni do Bratislavy 😀

Bývame vo Vlachove, dom je hotový

Čo dodať, toľko LED pásov a svetielok neobsahuje podľa všetkého zvyšok dediny dokopy ????

PS: áno, ten druhý dom na dvore bol v cene ????

Kúpil som starý karavan …

… a s Filipom sme s ním v lete chodili po výletoch. Za 5000€, ide jak oči. Odporúčam každému na krátke výlety. Na týždeň do Chorvátska by som na ňom asi nešiel, ale na 2-3 noci paráda. Budem rád, keď budú deti spomínať na to, že „keď som bol malý, oco mal karavan“ a chodili sme na výlety.

Ak ho máte kde parkovať, choďte okamžite do toho. Neklikaj donekonečna autobazar.eu a kupuj! Za pár tisíc kúpiš a keď to prestane baviť, predáš. Strata? Nula celá nula NIČ.

Áno, dá sa aj požičať, ale je to strašný vopruz. Takto ho máte na dvore, vymyslíte výlet a idete. Veci máte už tam, naštartujete a ste na ceste.

A či nechcem nový? Nechcem. Toto je veterán, starší ako ja. To je zážitok aj pre vodiča, nie len pre deti 😀

Mám STAR WARS kanceláriu

Práca ma baví, robím v celku dosť a chcem mať pri práci kľud. Tak som po múzeu mobilov, ktoré ostalo v Dobšinej, vystriedal pracovné miesto za STAR WARS kancel. Celý som ho robil s otcom, teda skôr to robil on ako ja. Je to multitalent, boh vie, po kom to mám … ????

Je to ŠUPA. Ledky sú všade a nový komp, ktorému svieti každá súčiastka, nesmie chýbať ???? Áno, je tu tma. Áno, mám tu okno. Nie, nerobí sa mi zle, práve naopak. Je to MEGA miestnosť na focus a hrotenie všetkého, čo robím.

Na to, že vlastne skoro nepijem, mám k dispozícii 30 druhov rumu. Kto chce, príďte degustovať. Ale doneste niečo na rozšírenie ????????????

Múzeum mobilov na druhej resp. tretej koľaji

Po presťahovaní sa, som vlastne v múzeu ani nebol. Nemám na to čas a ani priestor. A vlastne ani chuť. Človek má toľko isto času, ako ostatní. Len je to vec priorít a múzeum šlo žiaľ za rodinu, firmu, dielňu … boh vie až kde 🙂

Bolo to pekné, bol som v telke, viac krát, ale zrejme sa táto kapitola uzavrela. Čo s ním do budúcnosti? Boh vie. Je to investícia 🙂

Stále makám v dielni. Verím, že budem čím ďalej, tým viac.

Baví ma to, viem pri tom vypnúť. Viete, pri športe, keď som s deťmi … stále myslím na robotu. Ale keď pracujete v dielni, musíte myslieť na to, aby ste si neodrezali prst 🙂

Kto by chcel niečo vyrobiť, napíšte. Alebo príďte. Odrežeme si prsty spoločne ???? ????

Vymazal som som si sociálne siete z mobilu a vypol Facebook nástenku

Čo je veľa, to je málo. Sledovať komentáre a hádať sa s ľuďmi na Facebooku je proste a jasne strata času, energie a ilúzií o normálnosti niektorých dlhoročných kamarátov, známych a rodiny.

Tak som ich v jeden pekný deň vymazal. Z mobilu všetky appky na socky a na desktope som vypol pluginom nástenku. A svet je krajší 🙂 Poradil by som to každému.

A podnikanie? Dognet super a to je hlavné ????

Na Dognet som písal separátny reportík a aj krátky článok Čo som sa naučil, kým sme spustili v Dognete 611 affiliate kampaní?. Viac k tomu neviem dodať ???? Rastieme, ide to dobre, hrotíme ako sa dá. A robíme to radi, s láskou a fér.

Ecommerce Bridge je aktuálne v hybernačnej fáze. Obchodný model projektu roztrhala korona na molekuly a tým pádom som stratil motiváciu. Nemohol som uprednostniť zachraňovanie pred rozvojom Dognetu. Takže z veľkých celoeurópskych plánov ostal SK a CZ magazín, kde sem-tam niečo pribudne a keď sa mi chce, niečo natočím.

A inak to s ním nebude ani v roku 2021. Jediné východisko, ktoré teraz vidím, je preklopiť projekt do Ecommerce Asociácie. Stay tuned! Možno sa k tomu v roku 2022 dostanem ????

Dali sme von knižku 123 tipov pre online a affiliate marketing

51 špecialistov, cez 600 (!) strán. Úplná pecka. Viac na 123tipov.sk

Ďalšie projekty vo firme napredujú, ale pomalšie, ako som čakal. Ale v roku 2021 chystáme novú pecku, hlavne pre SEO ľudí ???? Na to sa dosť teším, budem mať k tomu aj separátny team. Tak uvidíme, či to vyhrotíme ako chcem. 123 tipov má už aj recenziu 🙂

Čo by som rád zaželal Štefanovi do roku 2021?

Aby robil všetko najlepšie ako vie, chodil cvičiť, aj keď ho to nebaví. A aby robil všetko tak, aby bol šťastný v každom momente a nie len po prchkom dosiahnutí cieľa, na ktorom nakoniec aj tak nezáleží.

A vám želám to isté ????????

Reporty kamošov:

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári