RECENZIA: ako na lacnejšie „tuli“ vaky do firmy aj domov

Neviem, či ma niekto nezažaluje, ale „tuli“ žiaľ zľudovelo. Ako teda vybaviť lacnejšie sedacie vaky nie len do firmy?

Priznávam sa, zhrešil som. Tento článok má sponzora. Nechal som sa podplatiť … Soros to ale nebol. Dostal som … fňuk … jednu podložku pod nohy grátis 🙁 Ach jaj, ja predajná deva. Každopádne, chcel som o tom napísať aj tak, ale to mi aj tak už nikto neuverí.

via GIPHY

Riešil som do kancelárie sedacie vaky. Viem, že to nie je lacný špás. Tak som sondoval na Facebooku, až som sa dostal k firme Honest.sk. Vedel som, že originálne vaky nemenovanej značky budú drahé a ja som známy držgroš.

Xbox room s vakmi Honest u nás v kancli

Xbox room s vakmi Honest u nás v kancli

 

Tento blog je vlastne o tom, že sedacie vaky môžu byť aj dostupné.  Nemusíte si ich dať potlačiť (dostupných je veľa farieb). Celé vybavenie, okrem teda inkriminovanej podložky, ma stálo 280€ (bez DPH). A sú fakt super. Videl som ich aj na FMK v Trnave, kde boli pohodené na chodbe, už nejaký čas a vyzerali dobre.

Máme 2 sedacie vaky extra k Xboxu, jednu na ležanie a podložky pod nohy. Za tú sumu to je mega. Materiálovo aj kvalitatívne to je porovnateľné s najdrahšími na trhu.

Kvalitka

Kvalitka

 

Takže, keď budete riešiť sedacie vaky domov alebo do firmy a chcete za to dať kresťanské peniaze, odporúčam chlapcov z Honest. Originálne vaky Tuli sú nepochybne rovnako dobré, kvalitné, no cenovo menej dostupné, čo je nepochybné. A teraz berte kameň a hor sa na mňa, však som sa zapredal! 🙂

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári