RECENZIA: platené ikonky Iconfinder

Rýchly článok to tom, že existujú aj iné ako „free vector“a lebo ukradnuté ikonky. A za dobrý peniaz.

Predvečerom mi došla trpezlivosť a zakúpil som si premium na Iconfinder.com. Tento článok vznikol len preto, aby som dal vedieť o tejto super službe.

Sú v nej vektorové ikonky zdarma, ale aj prémiové. Niekedy stála jedna ikonka 1 USD. Dosť. No dnes to je 9 dolárov mesačne s tým, že si môžete stiahnuť 25 vektorov. Proste tých nejakých 8€, čo stojí jeden raw-bio-eko-homo-terorist koláčik v Eurovei za ušetrenie kopa času hľadania. Oplatí sa.

Za unlimited dáte 29 USD mesačne. Pre grafika must have. Áno, existujú free icon sety alebo čo, ale toto vám ušetrí za pár peňazí kopec času. Ja som zakúpil hneď ročné členstvo za 82€ a to nerobím grafiku. Ikonky sa hodia do PowerPointu (podporuje SVG) aj do Illustratoru na malé grafičky.

Výhody Iconfinder:

  • lacné
  • rýchle
  • veľmi dobré vyhľadávanie
  • formáty AI, SVG, PNG …
  • všetko na pár klikov

POZOR: toto je provízny link, kde ale získate 50% zľavu na prvý mesiac. Ja nezískam peniaze, len pár kreditov na ikonky. Asi.
Ak nechcete zľavu 50% na prvý mesiac, toto je čistý nekomerčný backlink. Nepísal som to preto, aby som sem dal affiliate link. Ale keď už dávajú aspoň tú 50% zľavu, tak prečo nie.

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári