Svoje peniaze míňaj tam, kde chceš aby skončili

Je to len taký malý postreh zo života, ktorý je ale dosť podstatný. Je „kríza“ peňazí je málo. Treba sa obracať. No ľudia si často neuvedomujú, že aj to, komu dajú svoje peniaze rozhoduje o tom, ako sa budeme mať. Pravidelne sa opakujúce kauzy s mäsom, posypovou soľou a neviem ešte čím. Tovar z Poľska, Číny či dokonca Nemecka je už predmetom sporov.

559726_424402917644404_326472141_n

Jediné, čo treba urobiť je dobre si rozmyslieť, kde a komu dáte svoje peniaze. Áno, je ľahšie ísť do Tesca a kúpiť si všetko čo treba. A kde končia tieto peniaze ? Mimo, preč, nikto nevie. Prečo neskočiť do obchodu, v ktorom poznáte toho, kto tam predáva? Toho, čo to vlastní? Áno, v Bratislave a väčších mestách je to veľmi ťažké, no inde sa to dá. Možno to bude o kúsok drahšie, ale podporíte svojho človeka. Keď už nič, tak aspoň svojho rodáka. Sám radšej využijem SLOVENSKÚ vec, či už online alebo hocikde inde. Lebo je to NAŠE. Nie nevolil som SMER. Áno, SME v sR*čke. Práve preto by sme si to mali uvedomiť ešte skôr.

542862_423893347695361_674375513_n

Trápne keci na nedeľné popoludnie, viem 😀 Niekedy (skoro vždy) nie je priestor na to, aby si človek vyberal. Nie je čas. No niekedy ten čas je a vtedy sa treba správne rozhodnúť.

PS: 2x si rozmyslite, komu dáte svoje peniaze.

 

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári