Teória znalosti alko-intoxikácie

Alkohol. Metla ľudstva. Nie je nápomocný, no je tu. Môj názor je, že piť by mal vedieť každý. Alkoholu sa vyhýba veľmi ťažko. Koniec koncov, Slováci sú bližšie k Rusku ako k západu, tak niet sa čo čudovať. Ak človek pije raz za rok, tak to môže dopadnúť veľmi zle. Môže to byť oveľa horšie, ako keby si 3-4x ročne „zatrénoval„.

Všeobecne je to tak, že znalosť intoxikácie je dôležitá ako v živote, tak i v biznise. Ak niekto nepije a „dá sa dole“ tak, že urobí hanbu a nebodaj sa mu niečo stane, je to veľmi zlé. Proste, nevie piť. Ak však niekto vydrží, má tréning a vie piť, veľa toho v stave podnapitosti „porieši“. Dohodne zaujímavé veci, zblíži sa s klientom či kolegami.

Nehovorím o totálnom a fatálnom „odpálení“. Pár pohárikov na bankete, after party, plese, na diskotéke… Vytvárajú sa sociálne putá, ktoré by sa „za normálnych okolností“ nezrealizovali. Alkohol uvoľňuje napätie, ktoré je čím ďalej tým viac všadeprítomné. Určite nie je vhodné piť v práci! (výnimka – degustátor 😀 ) Hold, vodka connecting people. Piť treba s rozumom, no predovšetkým treba vedieť, kedy prestať. 

Čo som tým chcel povedať? Sem tam si dajte. Nikdy neviete, kedy vám to bude treba.

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári