Unicamp umožnil voľný vstup na konferenciu a pre všetkých

Práve sa ku mne dostala informácia, že na Unicamp sa môže prísť pozrieť každý ! Aj bez vstupenky ! Zmenili sa priestory, kde bude miesto pre všetkých, čo sa budú chcieť prísť pozrieť.

Stačí si v sobotu zapnúť v pohodlí domova live stream a sledovať prednášky online.

Sorry za ten nadpis a mierny trolling, no live stream je úžasná vec, ktorá vás môže dostať tam, kde ste si nestihli zadovážiť lístky. Dozviete sa to, čo vám v škole nepovedia povedia len veľmi tažko. MEGA spíkri, MEGA ľudia a MEGA atmosféra. Lepšie, ako stráviť po-opičnú sobotu si neviem predstaviť.

Na afterku myslím, že môže prísť každý, tak ste očakávaní. Pre mňa nie je Unicamp ani tak o prednáškach (ktoré sú nemenej atraktívne a zaujímavé) ale o stretnutí s ľuďmi, ktorých celý rok nevidím. Pokec niekde mimo davu, rozoberanie hocičoho, hocikoho. To je pre mňa Unicamp.  Takže sledujte live stream, príďte ponetworkovať. 

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári