Nie ste spokojní so svojim diplomom z vysokej? Urobte si vlastný! :D

O mojom vzťahu k vysokým školám školám som už písal. Viac krát. Tri krát? Štyri! Teraz to je teda asi piaty krát.

<zase som sa mierne vytočil>

Fakt som chcel. Prihlásil som sa do školy znova, reku porobím dačo na tej škole aby lepšie bolo. Aby študenti neodchádzali zo školy smutní. No hold, moja krátkodobá pamäť vymazala traumu spred 2 rokov. Nejak som zabudol na to, ako to tam funguje.

Áno, mohol som skúsiť hrať geroja a snažiť sa to zmeniť. No teraz som si žiaľ viac menej istý, že jediné, čo by som dosiahol je:

  1. Vyhorel by som rýchlejšie, ako slamený domček lenivého prasiatka
  2. Zanedbal by som ostatné projekty
  3. Stratil by som pár rokov života snahou, ktorá by bola porovnateľná s pre-obrodou Lenina na kapitalistu.

</zase som sa mierne vytočil>

Čo s tým no … Spolu s Miškou sme urobili pre publihserov siete DOGNET Super Affiliate Akadémiu. Je to celkom zaujímavý kurz online / affiliate marketingu, pre ktorý som pripravil texty a natočili sme aj videá. Doteraz to veľa ľudí nechápe, ale áno, robili sme to zadarmo. Nie, ani po polovici akadémie nebudete musieť za pokračovanie zaplatiť 1599€ 139€. Kúsok sa teda ukojila moja túžba po „učení“. EPIC WIN bol ale niečo iné.

Dnes sme dali von Super Affiliate Academy TEST. Konečne budem môcť niekoho hodnotiť! 😀 Konečne má nejaký výstup reálny zmysel a pridanú hodnotu. Dávame možnosť, znova úplne ZADARMO, získať diplom z affiliate marketingu. Táto oblasť je na Slovensku nie za opicami, ale ešte „za baktériami“.

Diplom je fakt profi a podľa mňa, základy affiliate marketingu vyjadrené získaním takéhoto diplomu, otvoria dvere na pozíciu marketingového špecialistu viac, ako „sociálna práca“ alebo nejaká „škola“. A hlavne, nestačí si ho „vysedieť“. Túto ultimátnu funkciu majú len sliepky a pár vtákov (asi aj plazy). Test kontrolujeme a kto proste nepodal výkon, robí ho znova 🙂

2015-07-07 15.29.08

Hoci sa už viac ako 2 roky snažíme to pozdvihnúť, stále to nie je to čo by mohlo byť. Preto tu je Super Affiliate Akadémia, pretu to je DOGNET aj tento nový test. Aby sa ľudia začali affilu venovať.  Preto vymýšľame takéto veci.  Aspoň takto som sa teda uspokojil – hoci nemám diplom MGR, mám vlastnú akadémiu. A s diplomom! 😀

 

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári