RECENZIA: náhrada telky v podobe Stream.cz + 10 tipov na relácie

Dnes to bude zase krátke, ale husté. Dobré projekty si zaslúžia backlink a promo. Takým je aj Stream.cz od českého Seznamu. Publikujem až v utorok a nie ako vždy v pondelok … SHAME, SHAME, SHAME ŠTEFAN! 7 čitateľov zúri! 😀

shame

Niekedy proste potrebujete pri PC vypnúť. Prípadne zapnúť (ráno). Proste pár minút pre seba. Zjesť kľudne raňajky (sám vieš aké to je ťažké, ak predtým vidíš inbox) alebo vypiť kafe. Na to je ideálna služba Stream.cz. Je to vlastne internetová telka, kde si vyberiete, čo chcete pozerať.

Seriály a dokumenty na pár minút

A o to ide. Proste krátky rýchly obsah na úrovni. Áno, máme tu aj Youtube, ale Stream je proste iný level. Všetko je zjavne riadené, synchronizované a hlavne profesionálne. Profi kamera, profi zvuk, profi zážitok. Ako telka. Len bez malého trtka menom Martin Harich.

Čo pozerám

200 Autobazár Monte Karlo – krátky seriál z prostredia autobázaru. Fakt vtipné storky zo života autobazáristov.

 

 

znacky

Plejáda 3 seriálov resp. dokumentov o Slávnych značkách (pre marketing fans), Slávne športové okamžiky a Slávne dni. Je to fakt MEGA. Stále to má cca 5 minút a je to veľmi dobre spracované. Odporúčam si to šetriť a nepozrieť všetko naraz 😀 Aj keď to bude ťažké.

 

nejTaká rýchlovka, pár minút o niečom „naj„.

 

 

 

 

darwinToto je fakt topka. Nemusíte sledovať videjká na Fejsbúčiku, proste TOP 3 dementov, ktorí skôr konajú ako premýšľajú. Proste Darwinove ceny

 

 

jidlosroJídlo s.r.o je celkom známa vec, kde chodí típek po rôznych továrňach a bez okolkov sa pýta čo a ako. Prečo sa čo z čoho vyrába a aký je rozdiel medzi veľko a malo výrobou. Zase na pár minút, presne k raňajkám.

 

Ďalej spomeniem A DOST! kde mierny eko-terorista odhaľuje zloženia a klamlivé zloženia výrobkov. Mrazivá tajemství je relácia o tom, ako sa dajú ináč pochopiť rozprávky. Meziplyn je klasická relácia pre autíčkárov. Teorie spiknutí je pre všetkých konšpirátorov ako stvorená. Dobývání vesmíru je od típečka, ktorý to extrémne prežíva a super sú aj Přísně utajovaná místa. Nová relácia Příběh písně odhaľuje zákulisie známych pesničiek. A mnoho ďalšieho.

Jasné mínus projektu? Všade hovoria, že sa mám prihlásiť na odber videí. A ja sa chcem prihlásiť, ale NECHCEM sa registrovať na Seznam.cz. Ja chápem, že potrebujete ovečky, ale podľa mňa má lepšiu výnosnosť pravidelný divák, ako mŕtva ovečka na seznam.cz.

Čo som tým chcel povedať?
Nech sa páči, Stream.cz ako super médium pre krátke vyplnenie času 🙂

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári