Fakt MEGA krátky report roka 2022

Rok sa s rokom stretol … tak je čas napísať na môj blog ten jeden príspevok ročne 😄 Väčšina obsahu posledných rokov sú tieto reporty. Smutný príbeh. Kto by chcel, existujú reporty aj pre roky 2021, 2020, 2019, 2018 a 2017. Tak, dosť bolo interného link buildingu a poďme na to (kto sa zasmial, gratulujem 😄 Kto nie, nemáte čo ľutovať 😄)

Rodina v pohodičke, deti udržiavame pri živote 😄

Čo dodať. Deti rastú ako z vody, stále sa bijú, provokujú navzájom … ale zvyknú sa aj pekne hrať … pár vzácnych minút 😄 Filip už chodí do školy. Má k nej latentný pozitívny vzťah, však toho prejde 😄

Do dielne ich beriem stále, keď sa dá. Ťukať do mobilu zvládnu bez učenia, ale skill tohoto typu sa musí budovať.
Inak, máme aj tretieho psa 😄 Volá sa Amidala (a.k.a Ejmi) a prišla k nám po tom, čo ju niekto nechal pred Tescom v Rožňave 🙁
V dielni makám aj ja. Aj keď asi menej, ako predtým, ale snažím sa 😄
Prvý deň v škole. Pohľad „I’m not there, this is not happening“ 😄
Boli sme na 9 dňovej „dovolenke“ v Česku. Vyskúšali si 15 druhov dopravy, celý program sme prispôsobovali deťom … a keď sme sa ich po príchode opýtali, čo bolo najlepšie, tak bez mihnutia oka povedali „vozenie sa s dedkom na Felde, keď sme prišli domov“ … skoro ma porazilo 😄
Ozaj a mali sme svadbu. Aby to nebolo také obyčajné, obliekol som sa za „markíza“ 😄 Po dvoch deťoch to bola formalita.

Štefan for president! Štefan obecným poslancom.

Aj keď len o 3 hlasy, ale predsa som sa dostal do obecného zastupiteľstva vo Vlachove. Povedal som si, že nech sa deje božia vôľa a kandidoval som pod hlavičkou SaS (teda nemal som čas vyzbierať podpisy, keďže ma „prehovorili“ na kandidatúru asi 10 hodín pred termínom odovzdania prihlášok). Nerobil som žiadnu „kampaň“, nevaril guláše ani nerozdával teplé pivo 😄 Nakoniec som sa tam, aj keď tesne ale predsa, dostal.

Sem tam ľutujem, sem tam nie 😄 Chcel som si to vyskúšať. Prvé týždne „vo funkcii“ som sa zameral na zlepšenie komunikáciu a internetovú stránku obce. Nová by mala uzrieť svetlo sveta už v januári.

Uvidíme, ako to pôjde. Chcem tomu dať srdiečko a skúsiť veci posunúť v oblastiach, kde mám skúsenosti.

Dognet fičí najlepšie, ako vie 💪

Po výbornom roku 2021, kedy e-commerce išla na plné obrátky prišlo mierne vytriezvenie. Dvojciferné rasty nahradili dvojciferné prepady 😄 a rok 2022 skončíme pod rokom 2021. Nedá sa vždy len rásť.

Čo je super, tak Dognet má výborný a stabilný tím. Smutná správa je, že nás na čas opustila Júlia, ktorá sa vydala na cestu materstva 😄 Ale tak, čakáme ju naspäť 🙂 Možno už v roku 2023 😄

Rok 2023 bude, ako vždy, kľúčový. Chystáme spustenie „nového Dognetu“, ktorý by nám mal otvoriť dvere do veľkého sveta. Makáme na tom o 106. Čaká na to celá firma 😄

Výlet s kolegami v Chorvátsku 🙂
Dognet má aj novú vizuálnu identitu, maskota a hlavne stánok, ktorý celý svieti 😄

Nová kniha, ako inak 😄

Rok by nebol rokom, ak by sme nevydali aspoň jednu knihu 😄 Tentokrát to bola „55 tipov a návodov pre úspešný e-shop“. Bola vydaná ako v slovenskom, tak českom jazyku. Je to zatiaľ najlepšia kniha, akú sme spravili. Má dobré recenzie, dobre sa predáva a pomáha už tisícom e-shopárov ako v Česku, tak na Slovensku 💪 Pre rok 2023 ale žiadnu väčšiu knihu nechystáme.

Nahral som k nej aj krátke „teleshopping“ video 😄

Ecommerce Bridge sa znovu-zrodil

Po útlme v roku 2021 sa mi podarilo projekt „resuscitovať“. Pre rok 2023 chystáme 10 e-commerce eventov po celom Slovensku, máme nový web, novú štruktúru obsahu a ideme celkom bomby. No uvidíme, ako to pôjde v novom roku. Zase som si „naložil“ 😄

Ale tak, potrebujeme napredovať a predsa len „go big or go home“. Tak ideme „big“ a uvidí sa 😄 Dám tomu maximum.

Dajte im vedieť a Dráčik

Premýšľal som, ši to sem dať, ale tak nejaký čas som tomu venoval. Iniciatíva „Dajte im vedieť“ skončila tak, ako som nedúfal, že skončí. Teda nijak 🙂 Značkám písali tisíce ľudí a stalo sa presne nič. Peniaze sú až na prvom mieste 💸💸💸 Škoda. Kde sa rúti tento svet síce neviem, ale nemám z toho úplne dobrý pocit. Ja som, teda aspoň v tomto prípade, spravil to najlepšie, čo som vedel.

Čo si želať a popriať do roka 2023?

Minulý rok som si želal rast Dognetu o 30%, STAR WARS karavan a kúpiť susedin dom 😄 Nič z toho sa nepodarilo, hoci som úprimne robil to najlepšie, čo som vedel. Nuž, počítal som s normálnym rokom po pár rokoch COVID-ového marazmu. To, že príde vojna podobná druhej svetovej do susedného štátu, som fakt nečakal.

Čo si teda popriať do nového roka? Možno si len zaželať opäť „normálny“ svet, kedy sme sa hádali o tom, či je dobrý nápad zrušiť striedanie letného a zimného času. Je až smiešne, čo sme považovali za „problémy“ vtedy a čo dnes.

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári