Fakt MEGA krátky report roka 2021

Tak, rok sa s rokom stretol a je čas napísať blog 🙂 Písal som už reporty za 2020, 2019, 2018 aj 2017. Ako vždy, aj tento bude krátky a výživný 😀

Rodina všetko „all right“

Deti rastú, bijú sa a keď sú 3 minúty ticho, tak sa asi niečo stalo alebo práve deje 😀 Filip ide v roku 2022 už do školy. Neuveriteľné. A Félix do škôlky. Skončili sa dobré časy. Pre oboch 😀 Školu som neznášal a doteraz neznášam 🙂 Chvala bohu je Lenka učiteľka, takže aj tento spekt bude oddelegovaný 😀

Máme nového psa …

Volá sa Rey a je z útulku 🙂 Je super, lebo sme ju brali ako cca ročnú a už vie, „čo je život“. Neuteká, skoro nebreše, poslúcha a nikomu nerobí zle. Určite odporúčam „útulkáča“, lebo sú to verné psy, ktoré vedia oceniť a ocenia starostlivosť.

… a 2 mačky

Obaja sú kucúry a jeden je Yoda a druhý Solo. Cez deň sú v emigrácii, lebo dvor si postupne privlastnil pes 😀 Keď sa večer zavrie, do minúty sú pred dverami a majú nočnú zmenu.

Áno, na fotke za dverami je vidieť dôchodkyňu Leiu, ktorú máme už cez 8 rokov ako dvojkilovú indoor atrakciu 😀

Dokočili sme „druhý dom“

Vedľa nášho domu máme ešte jeden, podobný ako náš. Z neho sme spravili „zážitkový dom“. Je to úplná pecka. Detailné fotky sem nedávam, aby mali ľudia zážitok, keď to vidia naživo 😀 Samozrejme, celý dom ako projekt by sa nedal realizovať, ak by mu nedal dedko pridanú hodnotu a ruku majstra.

V tom dome je všetko – kino, pizzéria, ubytko, wellness … no, treba to vidieť 😀 Stačí sa ozvať!

Chodím do dielne a vyrábam

Musím sa priznať, kupújem si stále nejaké veci do dielne 🙁 Neviem si pomôcť 😀 Ale zato ich použivam a makám o 106 na veciach pre deti, rodinu aj kolegov ???? Je to dobrá psychohygiena. Mám to rád. Je to za mňa dlhodobá investícia do vybavenia, ktorá sa násobne vráti.

K dielni a vzťahu k manuálnej práci vediem aj deti. Lebo ťukanie do tabletu nie je naozajstná zručnosť. Sám som mal svoju dieľňu keď som bol malý. Práve preto inkvinujem k veciam, ktoré často dnešným chlapcom a mužom veľa nehovoria – napríklad si niečo vyrobiť či opraviť. A to mám naozaj rád prácu na počítači … už 20 rokov 😀 Práve vyváženie je cesta a nemusí to byť len o športe. K nemu mám presne nulový vzťah 😀

Dognet fičí ako raketa

Kto je zvedavý na podnikanie, tak Dognet funguje skvelo. Máme stabilný tím profesionálov, aj nových kolegov. Úprimne, cez rok som sa pustil aj do nového projektu a preto Dognet získal pár mesiacov odklad, čo sa týka technologického zlepšovania.

Vydali sme aj novú knihu pre začiatočníkov v affiliate marketingu. Je písaná pre každého – naozaj pre každého, čo chce začať tvoriť weby a zarábať na nich. Je to už šiesta kniha v poradí a to niektoré do tohto sumáru ani nepočítam 😀 A aby toho nebolo málo, koncom 1Q 2022 príde ešte jedna 🙂

O novom projekte ešte nejdem písať, nie je čo zatiaľ. Ale robím ho s Filipom Kunom, za čo som MEGA vďačný, lebo lepšieho CEO si ten projekt priať nemohol. Ambície máme svetové, synergie veľké, know how tiež. Takže už to „len spraviť“ 😀

Od úvodu 2022 sa Dognetu a technológii začne naplno venovať štvorica interných developerov + externisti a ideme to „vyhrotiť“. Cez rok to musíme vykopnúť fakt vysoko.

To beriem aj ako mierny fail, ešte roku 2020. Mali sme sa do Dognetu2 pustiť skôr. Nuž, ale robil som čo sa dalo a vtedy to bolo najlepšie rozhodnutie, aké som mohol spraviť.

Okrem toho som posunul (požičal) Ecommerce Bridge inej firme, ktorá sa ho snažila rozbehnúť … nuž, ale už ho mám naspäť a v roku 2022 sa ho budem snažiť vykopnúť kúsok iným smerom. Sám som zvedavý, čo bude 🙂

Čo do roku 2022?

Som zvedavý na nový projekt, ako pohneme Dognet a ako sa podarí resuscitovať Ecommerce Bridge. O Dognet nemám obavy, no rast, aký sme mali 2020 a 2021 bol abnormálny. Tak verím, že sa to podarí zlomiť a pôjdeme ešte vyššie a budeme rásť YoY 30% a viac.

Tiež chystám STAR WARS karavan a dokúpenie susedinho domu 😀 Ale o tom až v reporte 2022 🙂

Dočítané? Páčilo sa?

Keď napíšem niečo nové, pošlem o tom holuba. Priamo na mail!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Váš email skončí v Mailchimp liste, ktorý používam na notifikácie o nových článkoch. Nič viac nedostanete, ani ak by ste chceli.

Chválospevy smerovať na:

Štefan Polgári

Mám rád rýchle riešenia. Radšej veci robím, ako sa o nich rozprávam a to oceňujem aj na ostatných. Pomôžem ako viem, stačí sa ozvať. Karma je zdarma a verte mi, DONE is better than perfect.

Copyright © 2016 Štefan Polgári